Myčka na nádobí: AEG myčka

Myčka od firmy AEG FSILENCEPLUS je bílý volně stojící spotřebič v energetické tříde AAA. Je vybaven funkcí rozpoznání náplně Fuzzy logic, která dokáže ušetřit až 20% procent provozních nákladů. Myčka obsahuje několik senzorů, které měří čas potřebný na zahřátí vody. Dále jsou schopny měřít i množství vody, která odtéká po umytí nádobí. Díky těmto údajům dokáže myčka zjisťit, kolik nádobí je v myčce a kolik vody a energie je kompletní umytí.  Dáky těmto funkcím nemusíte zmáčnout byť jen jediné tlačítko. Tato myčka nabízí pět různých programů a čtyři teploty, zajímavou funkci Multitab, která umožňuje použití kombinovaných mycích tablet Multitab. To jsou mycí prostředky, ve kterých se kombinují funkce mytí, oplachování a soli.  Díky funkci „zpožděný start“ umožňuje odklad vámi zvoleného programu na mytí nádobí o 1 až 19 hodin. Lze využít automatický program, který je schopen udělat všechnu práci za vás.

Pokud by došlo k poruše, přeruší bezpečnostní ventil, zabudovaný v myčce, ihned přívod vody a zapne se vyprazdňovací čerpadlo. Voda tak nemůže ani vytéci, ani přetéci. Voda, která v myčce zbude, se automaticky odčerpá.

AEG FSILENCEPLUS

Tip na myčku BOSCH SMS53M12EU

Volně stojící myčka nádobí SMS53M12EU. Bosch přináší zcela nový koncept mytí nádobí, který vůbec poprvé využívá každou kapku vody. ActiveWater znamená: méně vody, méně energie a vyšší výkon. Díky funkci VarioSpeed se mycí doba zkrátí až o 50 %. Speciální funkce poloviční náplň je ideální pro mytí menšího množství nádobí. Díky této funkci ušetříte nejen vodu a energii, ale i doba mytí se příjemně zkrátí. AquaSenzor III permanentně kontroluje čistotu mycí vody, rozpozná nejmenší částečky zbytků potravin, tuků nebo mycího prostředku. Nádobí je tak vždy dokonale čisté a zářivé a spotřeba vody při nepatrně zašpiněném nádobí je značně zredukována. Většina domácností využívá k mytí nádobí kombinované mycí tablety. Myčky ActiveWater optimalizují pomocí dávkovacího asistenta účinek těchto mycích tablet. Během mycího cyklu spadne tableta do speciální záchytné přihrádky, kde se kontrolovaně zcela rozpustí a zaručuje vždy dokonalý výsledek mytí. Díky funkci auto 3in1 není problém žádný druh mycího prostředku. Před každým mycím cyklem myčka vyhodnotí právě používaný druh mycího prostředku (tablety, konvenční mycí prostředky anebo gelové mycí prostředky) a automaticky přizpůsobí proces mytí.
BOSCH SMS53M12EU