Myčka a vestavná myčka

Myčky na nádobí kralují domácnostem. Kdo by si nepřál vyměnit mnohdy vyčerpávající a nekonečné mytí, drhnutí, odmašťování za pohodlné vkládání do skvělého pomocníka? Možná o myčce jen sníte, ale sen se může stát brzy skutečností. Akce myčky levně probíhají velmi často a jednou se vám podaří požadovanou částku našetřit nebo si ji vzít na splátky. Akce myčky nádobí nezahrnují žádné neprodejné kusy, objevíte zde značky světoznámých výrobců.

Bosch myčky se hodí do každé domácnosti. V nabídce jsou volně stojící, myčky vestavné s panelem i plně integrované, stolní, kombinované s varnou deskou i s troubou. Kvalitní myčky získáte i od dalších známých výrobců. Jelikož myčky na nádobí budete používat denně, vybírejte si je u autorizovaných prodejců, což je pro vás záruka možného servisu i po záruce.
čisté nádobí z myčky


Vestavěné myčky na nádobí

Vestavné myčky se mohou chlubit hned několika přednostmi. Především jsou dosti úsporné a perfektně zajistí mytí a sušení nádobí. Díky eco programu ušetříte energii i vodu. Dále mají systém na dvojité zajištění úniku vody a plovákový senzor na přečerpávání vody v případě potřeby.

Je myčka nádobí dobrý nápad? Vyplatí se? V současně vyráběných myčkách lze ušetřit až šedesát procent vody v porovnání s mytím ve dřezu. Na jedno umytí myčka požaduje deset až dvanáct litrů vody. Spotřeba energie pro ohřev vody není zrovna ideální, ale výrobci se snaží i tento nedostatek vylepšit. Prozatím je možné zamezit konečnému oplachu horkou vodou. Vyplatí se myčky maximálně využívat a pokud ji nepoužíváte denně, pořádně ji zavřete pro udržení vlhka uvnitř.

Do myčky nedávejte měděné, hliníkové, zinkové a stříbrné nádobí. Dále hrnce a pánve s teflonovýcm povrchem, dřevěné věci – prkýnka, vařečky, kvedlačky, nože s dřevěnou rukojetí, nádobí se zlatými proužky a ornamenty. Před mytím zbavte nádobí všech připevněných papírů a etiket. Těžké nádobí ukládejte dolů a lehčí nahoru. Nádobí rozložte tak, aby se voda všude lehce dostala.

Komentář to “Myčka a vestavná myčka”

Komentáře