Myčka na nádobí: BOSCH myčka

Máte v bytě dostatek volného místa a hledáte myčku, která umí opravdu umýt nádobí a to rychle, spolehlivě a s ohledem na úsporu energie? Dále už nehledejte, Bosch je jediná správná volba a pro vás individuální řešení, které splní všechny vaše požadavky. Myčky nabízí vyvážený a výhodný poměr mezi cenou a kvalitou.

Myčka na nádobí BOSCH SMS50M72EU

Myčka na nádobí s energetickým štítkem A – třída účinnosti mytí A a třída účinnosti sušení A. Myčka nabízí celkem pět programů včetně intenzivního, při kterém probíhá mytí při teplotě 70 °C. Při programu auto je teplota mytí 45-65 °C. Funkce AquaSenzor III vždy reguluje spotřebu vody a to v závislosti na druhu nádobí a míře jeho znečištění. Kontroluje mycí vodu infra paprskem a podle přítomnost zbytků z jídla určuje intenzitu mytí nádobí.

Myčka nádobí BOSCH SMS50M72EU

Myčka na nádobí BOSCH SMS58M98EU

Myčka na nádobí s energetickým štítkem A. Spotřeba vody v programu eco 50 6.5 l vody / 0.93 kWh el.energie / 180 min. Díky regenerační elektronice zaručuje nižší spotřebu speciální soli a vody při dosažení optimálním výsledku mytí. Elektronika registruje každou novou dávku čerstvé vody a v závislosti na nastaveném stupni tvrdosti rozhodne o tom, kdy je nutná regenerace změkčovače vody.
Bosch - myčka na nádobí